Datum Tijd Thuis Uit Fluit 1 Fluit 2 Tafel 1 Tafel 2 Zaalwacht  Tafel hulp Begeleiding scheids i.o.
14 sept 10.30 V14 Goba Niels Tess Rox Izabella C/M   Mirjam
  10.30 X12 Westland Stars Lanzo Lana ouders ouders    
  12:30 M18 Green Eagles Miranda Maurien Kyra Anouk Cindy    
  12:30 V18 Cady'73 Brie D Nienke Zoe Romee   Carolien
  14:30 VSE Divine Mirjam Calvin Anoek Jesse Carolien    
  14:30 M16 Cady'73 Lanzo Bart Jelle B Tygo      
  16:30 X14 Cady'73 2 Hugo Rafael ouder Midas Jelle   Mirjam
Datum Tijd Thuis Uit Fluit 1 Fluit 2 Tafel 1 Tafel 2 Zaalwacht  Tafel hulp Begeleiding scheids i.o.
28 sept 10.30 V14 Crackerjacks Hugo Luna Maan Joulia C/M   Mirjam
  10.30 X12 F.F.F. Ruby Kiki ouders ouders    
  12:30 M18 H.H.Zwijndrecht Rosa Miranda Sander P Timo bestuur    
  12:30 V18 BV Juventus Shelley Eef Zoe Max P      
  14:30 VSE B.O.B. Mirjam Lanzo Elza Eline bestuur    
  14:30 M16 D.B.V. Rowic Calvin Niels Troy Julian      
  16:30 X14 Cady'73 3 Max Cheyenne Jamai Jurjen bestuur   Mirjam
Datum Tijd Thuis Uit Fluit 1 Fluit 2 Tafel 1 Tafel 2 Zaalwacht  Tafel hulp Begeleiding scheids i.o.
12 okt 10.30 V14 B.Z.'72 Tess Luna Sander V Tim B C/M   Mirjam
  10.30 X12 B.O.B. Kiki Ruby ouders ouders    
  12:30 M18 Waterdragers Laurien Brie D Tim V Sander P Bestuur    
  12:30 V18 Rotterdam Zuid Rosa Shelley Deen Romee      
  14:30 VSE Hurricanes Lanzo Calvin Rox Bob Otwin    
  14:30 M16 Hurricanes Niels Bart Jelle B Stijn     Mirjam
  16:30 X14 D.B.V. Rowic Rafael Lana Kyra Joulia Terence  
Datum Tijd Thuis Uit Fluit 1 Fluit 2 Tafel 1 Tafel 2 Zaalwacht  Tafel hulp Begeleiding scheids i.o.
19 okt 10.30 X14 B.O.B. Cheyenne Deen Deyan Bob C/M   Mirjam
  10.30 X12 BC Utrecht Cangeroes Kiki Sander P ouders ouders      
  12:30 M18 Vlaardingen Captains Eef Nienke Timo Jurjen Maurien    
  12:30 V18 B.O.B. Rosa Minke Eline Romee      
  14:30 VSE River Trotters Mirjam Lanzo Anoek Anouk Carolien    
  14:30 M16 BV Juventus Tess Luna Tygo Jasper   Bart  
Datum Tijd Thuis Uit Fluit 1 Fluit 2 Tafel 1 Tafel 2 Zaalwacht  Tafel hulp Begeleiding scheids i.o.
2 nov 10.30 X12 RoBa Mirjam Maarten ouders ouders Hans Pieter    
  10.30 V14 BS Leiden Max Bart ouders ouders      
  12:30 M18 CBV Binnenland Jasper Rene Kyra Anoek Carolien    
Datum Tijd Thuis Uit Fluit 1 Fluit 2 Tafel 1 Tafel 2 Zaalwacht  Tafel hulp Begeleiding scheids i.o.
9 nov 09.30 X14 Waterdragers Cindy Miranda ouders ouders Henriëtte    
Datum Tijd Thuis Uit Fluit 1 Fluit 2 Tafel 1 Tafel 2 Zaalwacht  Tafel hulp Begeleiding scheids i.o.
7 dec 10:30 X12 CBV Binnenland Maarten Ruby ouders ouders C/M   Mirjam
  10:30 V14 Grasshoppers Rafael Kiki Rox Elsa      
  12:30 M18 Sparta Go Maurien Laurien Troy Jasper Jelle H    
  12:30 V18 H.H.Zwijndrecht Minke Shelley Tim Tim      
  14:30 M16 H.H.Zwijndrecht Niels Lana Maarten Jamai Hans Pieter    
  14:30 VSE BS Leiden Mirjam Bart Max P Stijn      
  16:30 X14 Klipperstars Max Cheyenne Anouk Zoë Terence   Mirjam