Uitnodiging ALV 4 september 2020 20:00 in de Bahurim

Graag nodigen we jullie van harte uit voor de Algemene Leden Vergadering.

Vrijdag 4 september 2020 om 20:00 vindt deze plaats.
We zullen deze vergadering houden bij de Bahurim, Monseigneur Smitstraat 3, 3232 BN Brielle.

Om goed rekening te kunnen houden met de Corona-maatregelen is het noodzakelijk dat u van te voren laat weten als u van plan bent om te komen. Dit kan via een mail aan Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Voor de Algemene Ledenvergadering kunnen leden voorstellen indienen, mits deze schriftelijk uiterlijk 5 dagen voordat de Algemene Ledenvergadering bijeenkomt bij het bestuur zijn ingediend. Een dergelijk voorstel moet door minimaal 10 leden ondersteund worden.

 

Met vriendelijke en sportieve groet,

 

het bestuur van BV Voorne