Datum Tijd Thuis Uit Fluit 1 Fluit 2 Tafel 1 Tafel 2 Tafel 3  corona manager Zaalwacht 
10-okt 09:30 X10 1 Forwodians X10-2 Punt, L van der Valk, T v/d Panne, Mark v/d Panne, S    ouder Jolie  ouder Fenne
  11:00  X12 1 BOB X12-1 v/d Panne, Mi van de Merwe, M de Vries, B van Hagen, J    Frank  ouder Armand
  09:30 X14-1 Binnenland X14-1 v/d Reiden, R Teichmann, R van der Heiden, Ma Teichmann, T   Henk Groen.  Sinjin
  11:00 V20 Cady'73 V20-1 Hoogendijk, O Phernambucq,C den Hartigh, S van Apeldoorn, D      
  12:45 V16 Binnenland V16-1 Vermeulen, L v/d Voorde, J Broer, T Hornbach, R de koning, T Hoogendijk, O  
  14:30 M16 Green Eagles M16-2 van de Merwe, N den Braber, P ouder M16 Etemovic, M   v. Drunen J v. Drunen J
  14:30 VSE Rivertrotters VSE 3 van der Steen, E Wandel, D van Staalduinen, A van der Voorde, A    Moll, N Moll, N
  16:30 MSE 1 Helmink Heroes MSE 1  Deze wedstrijd gaat niet door!!!!!!!!      
  16:30 MSE 3 Novo Stars MSE 1 van der Ham, R Oosterhout, S Overgauw, F van Veen, V   v/d Steen, J v/d Steen, J
  18:30 V18 Helmink Heroes V18-1 Donia, J Goessens, J Albregts, L van Kesteren, T Hillenaar, D moeder Annebel moeder Indy
  18:30 MSE 2 Waterdragers MSE 1 van der Klei, Y de Romph, M v/d Lught, M Daal, Z      
Datum Tijd Thuis Uit Fluit 1 Fluit 2 Tafel 1 Tafel 2 Tafel 3  corona manager Zaalwacht 
17-okt 11:00 M18-1 Juventus M18-1 van der Klei, J de Rijke, S Dries, J Goessens, J     Holwerda J.J.
Datum Tijd Thuis Uit Fluit 1 Fluit 2 Tafel 1 Tafel 2 Tafel 3  corona manager Zaalwacht 
31-okt 10:30 X10 1 Binnenland X10-1 Klok, I Lapre, M van de Merwe, M Taal, D      
  10:30 M18-1 FFF M18-1 van der Veen, J van der Valk, T van der Heiden, Ma Korreman, J    
  12:15 MSE 2 OSM'75 MSE 2 Hoogendijk, O Phernambucq, C van de Merwe de Best, M Mandela, T    
  12:15 X12 ROBA X12-2 Elzinga, H van der Beemt, R Vernet, T Bezemer, G    
  14:15 M20 Westland Stars M20-1 van der Veen, J Been, T van Pelt, S Varekamp, S      
Datum Tijd Thuis Uit Fluit 1 Fluit 2 Tafel 1 Tafel 2 Tafel 3  corona manager Zaalwacht 
7-nov 10:30 X14-1 Cady'73 X14-1 Hordijk, B Daal, R Frederika, L Hofman, I      
  10:30 M18-1 BOB M18-1 Venis, Ma v/d Blink, C van 't Kruijs, S Venis, M Goossens, T  
  12:15 M16 Cady'73 M16-2 Rooimans, L van der Beemt, R v/d Panne, Ma van Ostaijen, R Mandela, T   Blok, Ma
  12:15 V18 Goba V18-1 Hogendijk, R Blok, Mi v/d Graaf M de Best, R    
  14:15 VSE SBU VSE-3 de Romph, M Schreiber, O de Visser, T Broer, T      
  16:15 MSE1 Bouncers MSE 2 Van der lugt, M Albregts, L Albregts, F van der Velde, J   de Kok, B de Kok, B
  16:15 V20 Goba V22-1 Koopmans, E van der Steen, E Vermeulen, E Kosterss, F    
  18:15 MSE 3 Westland Stars MSE 5 de Kok, N de Kok, K Engel, C van der Heiden, M      
Datum Tijd Thuis Uit Fluit 1 Fluit 2 Tafel 1 Tafel 2 Tafel 3  corona manager Zaalwacht 
14-nov 09:30  X12 1 Squirrels X12-2 van der Valk, T Vermeulen, L Elburg, J Groenendijk, O      
  11:00 X14-1 Rebound X14-1 van de Merwe, N van Hattem, M Klein Hesselink, K Ozan, M      
  11:00 V20 Leiderdorp V20-1 Phernambucq, C Hordijk, B. de Bruin,B van Zon, R    
  12:45 M18-2 Vlaardingen M18 van Dongen, B Punt, L van Kesteren, T Sluimer, L Goossens, T    
  12:45 M20 Novo Stars M20-1 Blok, Mi Parlevliet,E v/d Graaf, M Tapia, J de Best, R  
  14:30 M16 Binnenand M16-3 de Raaf, R van der Klei, Y Romein, B Taal, D      
  14:30 VSE Baros VSE 5 Koreman, G de Rijke, S Muijkanovic, M Stip, I    
  16:30 MSE1 Rebound MSE 1 Venis, M   Venis, L Venis, M   de Kok, B Rooimans, L
  16:30 MSE 3 Dunkin MSE 1 van der Ham, R Been, T.  Bezemer, G van Veen, V    
  18:30 V18 Divine V18-1 de Kok, N de Kok, K Wandel, D Dries, J      
  18:30 MSE 2 Punch MSE 6 den Braber, P van der Klei, J Dekker, M van de Velde, J    
Datum Tijd Thuis Uit Fluit 1 Fluit 2 Tafel 1 Tafel 2 Tafel 3  corona manager Zaalwacht 
21-nov 10:00 M181 Binnenland M18-3 Hoogendijk, O van de Merwe, N Asseberg, A Zuidwijk, K     Holwerda J.J
  12:00 V16 Cady'73 V16'1 Raaf, R   van Pelt, S Vernet, T Mandela, T   Hoogendijk O
Datum Tijd Thuis Uit Fluit 1 Fluit 2 Tafel 1 Tafel 2 Tafel 3  corona manager Zaalwacht 
12-dec 11:00 X10 1 Green Eagles X10 1 van der Heiden, M Punt, L v/d Heiden, Me de Vries, B      
  11:00 X14-1 River Trotters X14-1 van de Merwe, M Klok, I Zuidwijk, K Assenberg, A    
  12:45 V16  Cangeroes V16 Verweel, K Engel, C Hoveling, T Groenendijk, O Goossens, T    
  12:45 M20 CobraNova M20-2 Blok, Mi Oosterhout, S v/d Elburg, J Horbach, R de Best, R  
  14:30 M16 Squirrels M16-2 Goessens, J van der Velden Vermeulen, E v/d Voorde, A      
  14:30 VSE BOB VSE 1 Lapre, M de Rijke, S Bezemer, G Munster, J    
  16:30 MSE1 BOB MSE 1 v/d Panne-Stolk, Mi Parlevliet, E van 't Kruijs, S Hillenaar, D   de Kok, B de Kok, B
  16:30 MSE3 Cobra Nova  Blok, Mi Hogendijk, R Oosting, A Venis, L    
  18:30 V18 Lokomotief V18-1 van der Lugt, M Albregts, F den Braber, J v/d Velden, J      
  18:30 MSE 2 Baros MSE 7 den Braber, P de Romph, M v/d Steen, E Wandel, D    
Datum Tijd Thuis Uit Fluit 1 Fluit 2 Tafel 1 Tafel 2 Tafel 3  corona manager Zaalwacht 
19-dec 17:00 M18-1 Green Eagles M18-1 Daal, R Lapre, M Koreman, J Kosters, F v/d Heiden, Me   Holwerda, J.J.